Jdi na obsah Jdi na menu

Recenze a zprávy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Michal a Klárka - Ráj

1. 3. 2021 15:51

Byli jsme loni(2020) v červenci neskutecna dovolená super místo málo lidi krásné čisté moře par metru od ubytování klid večer i přes den ve městečku kde vše seženete a báječné se navecerite 5km Nea kalikratea kde je Lidl a další větší obchody s cenami jak u nás .Cestovali jsme autem 1500km a v pohodě !A Šantručkovi darmo mluvit (psát) neskutečný lidičky poradili pomohli se vším ?!!Letos už máme zarezervovano a až zmastime ten pitomej virus 17.7 vyrazime směr Řecko !!!!

Nicole Lukášková - hodnocení

16. 7. 2020 16:42

Dovolenou jsme si skvěle užili. Hezke čisté apartmány, čisté moře za rohem a velmi milí a pozorní hostitelé. Spousta příležitostí k výletům.

Francl - Klimatizace

24. 7. 2019 4:33

Mají apartmány klimatizací ???????

Olga - Re: Klimatizace

1. 8. 2019 9:50

Dobrý den apartmány klimu nemají ,jen velké výkonné větráky ,dům je betonový takže chladný

Monika - Super

16. 3. 2019 17:37

Super dovolená, moře za rohem, pokoje útulné a čisté, nákupní možnosti v okolí, na půjčení jizdni kola, slunečníky, hračky, i vodní sporty.Prostě super!! :-) :-) :-)

Stepan Skvara - Super dovolena

16. 3. 2019 15:15

Super dovolena vsude klid krasne mestecko a super lidi.jedu po 3 a moc se tesim.

Jana - Dovolená

16. 3. 2019 13:23

Dovolená v soukromí, čisté a voňavé apartmány, ochotní a velmi příjemní majitelé. K moři kousek, lze nakupovat v místní vesničce nebo v nedalekém městě, kde jsou obchody jako např. Lidl, sortiment jako u nás. Cesta autem se dá v pohodě zvládnout i s malými dětmi.

Maruška - Super dovča

10. 3. 2019 13:55

Navštívili jsme již 4x a vždy velice spokojený!! :) Doporučujeme!

Dalibor a Miroslava Konečni - Skvělá dovolená

7. 3. 2019 14:38

Strávili jsme zde s manželkou krásné dva týdny dovolené.Manželé Šantrůčkovi se stali našimi přáteli.Pro danou lokalitu nám poskytli mnoho cenných rad.Cítili jsme se u nich jako doma.Na ubytování nelze nic vytknout.S čistotou a vybavením apartmánu jsme byli velmi spokojeni. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme.

Irena Kadlecová - oáza klidu

6. 3. 2019 21:09

U Šantrůčkových v Nea Ireaklea jsme byli na dovolené 2x. Oba pobyty jsme strávili v 1. patře, rozlehlém bezbariérovém apartmánu se vším potřebným vybavením. Krásně jsme si odpočinuli v tichém a klidném prostředí ničím a nikým nerušeni. K moři je to opravdu jen kousek po chodníku a silnici, vstup do moře je pozvolný a příjemný. Velmi doporučuji. :-)

Kristýna - Dovolená Chalkidiki

5. 3. 2019 21:26

Dovolená s přáteli na Chalkidiki byla pěkná. Prostředí příjemné, kousek na pláž, pokoje hezky vybavené, vše čisté a voňavé.. Pokoje jsou vybavené, i síťka na protivný hmyz je k dispozici

Monika a Leoš .....deti - perfektní letní dovolena

5. 3. 2019 21:04

Apartmán a okolí = ☆☆☆☆☆
Majitele = ☆☆☆☆☆
Pohostinnost od paní Olgy = ☆☆☆☆☆
More a plaz = ☆☆☆☆☆

Jednoduše "pecka "
Klid a pohoda. ...program dle vlastni chuti a nálady
Fakt doporučujeme

Marek,Petra,Anicka - Rodinná dovolena

5. 3. 2019 19:59

Letos jedeme už po druhé a moc se těšíme.Tentokrat jedeme autem.Skvele prostředí,úžasní majitele se skvělým přístupem i když jsme jim asi 6x pichli kola a nakonec i dětský.

Zuzka a Martin - Krásná a pohodová dovolená

5. 3. 2019 17:56

Krásná dovolená v klidné vesnici s rodinou a kamarády.
Malá a tichá pláž, pouze domácí obyvatelé, velké plus je, že každé dopoledne i odpoledne místo
k opalování a čistá voda láká k šnorchlování nebo relaxu na člunu.
Majitelé mají k dispozici slunečníky, rohože na pláž, docela dost vybavení ochotne poskytnou.Možnost se povozit od Jirky na skútru, vodních lyžích nebo na kruhu. Vybavení pokoju nebo kuchyní je výborná, možnost grilování na terase nebo si vychutnat místní kuchyň. Ryby, Souvlaki, Gyros, steaky, saláty, čerstvé ovoce a zeleninku, výborné a čerstvé pečivo z pekárny, pro které je radost si ráno dojít..V okolí spousta možností k výletu do Thessaloniki, na loď, Olymp etc. Za nás krásná a levná dovolená, 2x autem a ne naposledy. Doporučujeme všem, zejména i handicapovaným lidem, vybavení je kvalitní úrovni a dostačující, možná více ohleduplnejší než v proplnenych destinácích. Kdo si chce opravdu odpočinout s rodinkou, kamarády nebude litovat. Zuzka a Maťo